• در نشست تدوین برنامه های تابستانی منطقه 12عنوان شد:

  بسیج ظرفیت های حوزه اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برای اجرای طرح جهادی در منطقه 12 با تاکید بر محله هرندی

  نشست تدوین برنامه های تابستانی منطقه 12 به ریاست حجت الاسلام والمسلمين امرودي با تاکید بر اجرای هماهنگ برنامه های اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در طرح جهادی ارتقاء وضعیت منطقه 12 بویژه محله هرندی برگزار و برنامه های پیشنهادی حوزه اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در این زمینه ارائه شد.

 • معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

  جشنواره مشکات فرهنگ‌سازی در ابعاد مختلف سبک زندگی است

  معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در اختتامیه سومین جشنواره مشکات محیط زیست که با تجلیل از 29 اثر برتر برگزار شد؛ با تاکید بر لزوم جذب مشارکت‌های شهروندی در حل معضلات شهری، جشنواره مشکات را زمینه‌ساز فرهنگ در ابعاد مختلف زندگی مردم معرفی کرد.

 • قالیباف در حاشیه "همایش پیاده روی خانوادگی":

  توجه به سلامت بانوان در دستور کار جدی مدیریت شهری

  شهردار تهران در "همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی" که با حضور گسترده شهروندان و مدیران ارشد شهری و کشوری در بوستان جوانمردان پایتخت برگزار شد، گفت: در این ده سالی که در شهرداری تهران توفیق خدمت داشتیم توسعه ورزش را به عنوان یک موضوع مهم در دستور کار خود قرار داده ایم.


 • در نشست شورایعالی فرهنگی اجتماعی تاکید شد:

  تهیه پیوست اجتماعی و فرهنگی برای بوستان یاس/ تقدیر از مدیرعامل سازمان بوستانها

  در نشست شورايعالي فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري تهران که با حضور رییس جدید سازمان فرهنگی و هنری برگزار شد؛ ضمن تقدیر از تلاش های مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضاي سبز برای آماده سازی بوستان یاس، بر ضرورت تهیه و تدوین پیوست اجتماعی و فرهنگی برای این بوستان تاکید شد.


 • حجت الاسلام امرودی در اجلاس جهانی سلامت:

  اولویت شهرداری تهران تغییر سبک زندگی و تامین سلامت اجتماعی شهروندان است

  معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: اولویت شهرداری تهران در راستای تغییر سبک زندگی با جهت گیری ارتقای سطح سلامت زندگی افراد است که برنامه ریزی در سلامت اجتماعی، روحی و روانی، معنوی و اخلاقی و همچنین حساس سازی مردم نسبت به سلامت خویش با اجرای برنامه های ویژه دنبال می شود.

 • تشریح ویژه برنامه های فرهنگی آموزشی شهرداری تهران در هفته سلامت

  شهرداری تهران نیز با شعار «ایمنی غذا از مزرعه تا سفره» به استقبال هفته سلامت می رود

  معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تشریح برنامه های هفته سلامت گفت: ویژه برنامه هاي فرهنگی، آموزشی و ترویجی شهرداری تهران در هفته سلامت با شعار «ايمني غذا از مزرعه تا سفره» در قالب جشنواره های میوه های قرآنی و غذای سالم، راه اندازی غرفه های خدمات سلامت، پیاده روی خانوادگی، دوره ها و برنامه های آموزشی سلامت، عیادت مدیران شهری از بیماران و برپایی تور سلامت ویژه شهروندان در سراسر پایتخت اجرا می شود.

ضرورت اصلاح قوانین برای حمایت از کودکان/ بهره گیری از تجارب موفق دنیا برای ساماندهی کودکان کار در نشست تخصصی «تهران شهری برای همه کودکان» عنوان شد:
ضرورت اصلاح قوانین برای حمایت از کودکان/ بهره گیری از تجارب موفق دنیا برای ساماندهی کودکان کار
نشست تخصصی «تهران شهری برای همه کودکان» به همت اداره کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با حضور جامعه شناسان و پژوهشگران حوزه کودک در سالن اشراق ساختمان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری ته...
عزم جدی شهرداری تهران در تحقق شهری عاری از دخانیات
عزم جدی شهرداری تهران در تحقق شهری عاری از دخانیات
مدیرکل سلامت شهرداری تهران از برپایی کمپین «تهران شهر بدون دخانیات»   خبر داد و گفت: این برنامه ها به مناسبت هفته  ملی بدون دخانیات با شعار ملی« اماکن عمومی بدون دخانیات، حق شهروندی» از  25 الی 31...
«نقد و بررسی طرح مطالعاتی آسیب های اجتماعی در شهر تهران» در چهارمین جلسه از نشست های دفتر مطالعات صورت گرفت:
«نقد و بررسی طرح مطالعاتی آسیب های اجتماعی در شهر تهران»
«طرح مطالعاتی آسیب های اجتماعی در شهر تهران» در چهارمین جلسه از نشست های دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
برپایی پردیس بزرگ فرهنگی«شمیم روح الله» در حرم مطهر/ اجرای نمایش های میدانی با موضوع «امام و انقلاب» با تشریح ویژه برنامه های معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اعلام شد:
برپایی پردیس بزرگ فرهنگی«شمیم روح الله» در حرم مطهر/ اجرای نمایش های میدانی با موضوع «امام و انقلاب»
معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ویژه برنامه های بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در قالب پردیس های فرهنگی، نمایشگاه های عکس، اجرای هنرهای نمایشی در محورهای 10گانه در حرم...
شهرداری تهران به «کمپین بسیج ملی کنترل فشارخون» پیوست
شهرداری تهران به «کمپین بسیج ملی کنترل فشارخون» پیوست
مدیرکل سلامت شهرداری تهران از همکاری مشترک با وزارت بهداشت برای اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون در پایتخت خبر داد.
آرشیو اخبار...
اخبار اجتماعی و فرهنگی مناطق
ارتقای شاخص های گردشگری فرهنگی در پایتخت
ارتقای شاخص های گردشگری فرهنگی در پایتخت