• در نشست تدوین برنامه های تابستانی منطقه 12عنوان شد:

  بسیج ظرفیت های حوزه اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برای اجرای طرح جهادی در منطقه 12 با تاکید بر محله هرندی

  نشست تدوین برنامه های تابستانی منطقه 12 به ریاست حجت الاسلام والمسلمين امرودي با تاکید بر اجرای هماهنگ برنامه های اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در طرح جهادی ارتقاء وضعیت منطقه 12 بویژه محله هرندی برگزار و برنامه های پیشنهادی حوزه اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در این زمینه ارائه شد.

 • معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

  جشنواره مشکات فرهنگ‌سازی در ابعاد مختلف سبک زندگی است

  معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در اختتامیه سومین جشنواره مشکات محیط زیست که با تجلیل از 29 اثر برتر برگزار شد؛ با تاکید بر لزوم جذب مشارکت‌های شهروندی در حل معضلات شهری، جشنواره مشکات را زمینه‌ساز فرهنگ در ابعاد مختلف زندگی مردم معرفی کرد.

 • قالیباف در حاشیه "همایش پیاده روی خانوادگی":

  توجه به سلامت بانوان در دستور کار جدی مدیریت شهری

  شهردار تهران در "همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی" که با حضور گسترده شهروندان و مدیران ارشد شهری و کشوری در بوستان جوانمردان پایتخت برگزار شد، گفت: در این ده سالی که در شهرداری تهران توفیق خدمت داشتیم توسعه ورزش را به عنوان یک موضوع مهم در دستور کار خود قرار داده ایم.


 • در نشست شورایعالی فرهنگی اجتماعی تاکید شد:

  تهیه پیوست اجتماعی و فرهنگی برای بوستان یاس/ تقدیر از مدیرعامل سازمان بوستانها

  در نشست شورايعالي فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري تهران که با حضور رییس جدید سازمان فرهنگی و هنری برگزار شد؛ ضمن تقدیر از تلاش های مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضاي سبز برای آماده سازی بوستان یاس، بر ضرورت تهیه و تدوین پیوست اجتماعی و فرهنگی برای این بوستان تاکید شد.


 • حجت الاسلام امرودی در اجلاس جهانی سلامت:

  اولویت شهرداری تهران تغییر سبک زندگی و تامین سلامت اجتماعی شهروندان است

  معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: اولویت شهرداری تهران در راستای تغییر سبک زندگی با جهت گیری ارتقای سطح سلامت زندگی افراد است که برنامه ریزی در سلامت اجتماعی، روحی و روانی، معنوی و اخلاقی و همچنین حساس سازی مردم نسبت به سلامت خویش با اجرای برنامه های ویژه دنبال می شود.

 • تشریح ویژه برنامه های فرهنگی آموزشی شهرداری تهران در هفته سلامت

  شهرداری تهران نیز با شعار «ایمنی غذا از مزرعه تا سفره» به استقبال هفته سلامت می رود

  معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تشریح برنامه های هفته سلامت گفت: ویژه برنامه هاي فرهنگی، آموزشی و ترویجی شهرداری تهران در هفته سلامت با شعار «ايمني غذا از مزرعه تا سفره» در قالب جشنواره های میوه های قرآنی و غذای سالم، راه اندازی غرفه های خدمات سلامت، پیاده روی خانوادگی، دوره ها و برنامه های آموزشی سلامت، عیادت مدیران شهری از بیماران و برپایی تور سلامت ویژه شهروندان در سراسر پایتخت اجرا می شود.

پویش سلامت روان در پایتخت آغاز به کار کرد
پویش سلامت روان در پایتخت آغاز به کار کرد
مدیرکل سلامت شهرداری تهران با اشاره به آغاز به کار پویش سلامت روان همزمان با هفته سلامت روان گفت: این پویش برای تمامی شهروندان فارغ از تفاوت‌های سنی و جنسیتی طراحی شده است.
پیوستن بیش از یکصد کسب و کار به کمپین مثبت 65
پیوستن بیش از یکصد کسب و کار به کمپین مثبت 65
اداره کل سلامت شهرداری تهران اعلام کرد: همزمان با فرارسیدن روز جهانی سالمند کمپین مثبت 65 با هدف حساس سازی عموم جامعه به موضوع سالمندی و ضرورت توجه ویژه کسب کارهای خرد و کلان به افراد سالخورده به منظو...
صدور کارت هوشمند منزلت سالمندان تا پایان سال 98
صدور کارت هوشمند منزلت سالمندان تا پایان سال 98
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از تجمیع دو کارت خدمات شهرداری که در اختیار سالمندان قرار دارد و صدور یک کارت واحد در قالب كارت هوشمند منزلت تا پایان سال جاری خبر داد .
تبدیل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار به «سازمان دوستدار سالمندان»
تبدیل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار به «سازمان دوستدار سالمندان»
سید سعید راد همزمان با «روز جهانی سالمند» تاکید کرد: مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران همزمان با «روز جهانی سالمند»، ضمن تاکید بر برنامه‌ریزی‌های این سازمان با هدف مناسب سازی میادین و با...
برگزاری کمپین مثبت 65 به مناسبت روز جهانی سالمند
برگزاری کمپین مثبت 65 به مناسبت روز جهانی سالمند
مدیر کل سلامت شهرداری تهران از برگزاری کمپین مثبت 65 به مناسبت روز جهانی سالمند خبر داد و گفت: این کمپین فرصتی است تا ضمن تکریم افراد بالای 65 سال شهر، به بررسی جایگاه سالمندان در فعالیت و کسب و کاره...
آرشیو اخبار...
اخبار اجتماعی و فرهنگی مناطق
ارتقای شاخص های گردشگری فرهنگی در پایتخت
ارتقای شاخص های گردشگری فرهنگی در پایتخت