سلامتی برای همه ، همه برای سلامتی

اخبار

image
برپایی ايستگاه سلامت در مترو

مدیرکل سلامت شهرداری تهران اعلام کرد: با ارائه خدمات رایگان سلامت همزمان در 77 ایستگاه مترو حدود 70 هزار شهروند تهرانی غربالگری دیابت شدند.

image
سلامت سوژه کاریکاتوریست های تهرانی

اولین مسابقه حضوری کاریکاتور سلامت به همت اداره کل سلامت شهرداری تهران و با همکاری برج میلاد در محل گالری غربی برج میلاد برگزار شد.

image
برگزاری همایش علمی غلبه بر دیابت و جشنواره غذای سالم در منطقه 22

به مناسبت هفته سلامت با شعار "غلبه بر دیابت" همایش علمی و جشنواره ی غذا با عنوان غلبه بر دیابت با افزایش فیبر غذایی در منطقه 22 برگزار شد.

image
سلامت سوژه کاریکاتوریست های تهرانی شد

اولین مسابقه حضوری کاریکاتور سلامت به همت اداره کل سلامت شهرداری تهران و با همکاری برج میلاد در محل گالری غربی برج میلاد برگزار شد.

image
همايش بزرگ پياده روي خانوادگي در ميدان مشق منطقه 12برگزار شد

همايش بزرگ پياده روي خانوادگي  با عنوان «صبح و نشاط» به مناسبت گراميداشت هفته سلامت در روز جمعه با حضور وزراي بهداشت، درمان و آموزش و پزشكي، آموزش و پرورش، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، ...

image
شهرداري تهران با شعار «غلبه بر ديابت» به استقبال هفته سلامت مي رود

مديرکل سلامت شهرداري تهران با تشريح برنامه هاي هفته سلامت گفت: ويژه برنامه هاي فرهنگي، آموزشي و ترويجي شهرداري تهران در هفته سلامت با شعار «غلبه بر ديابت» در قالب دهکده هاي سلامت

image
همایش سلامت مردان در منطقه 10

همایش بزرگ سلامت مردان با حضور فرامرز عظيمي شهردار منطقه 10، سردار حسيني رئيس پليس راهور تهران بزرگ،علي تيرگر معاون امور اجتماعي فرهنگي،خانم دکتر فقيه نصيري معاون مرکز بهداشت جنوب تهران، شهرداران نو...

image
مركز سلامت جامعه در محله هرندی افتتاح شد

اولین مرکز سلامت جامعه در محله هرندی با حضور حجت الاسلام و المسلمین امرودی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران افتتاح شد.

آرشیو اخبار

مناطق

image
منطقه 16 : تور سلامت ویژه اعضای کانون معلولان منطقه 16

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۶، گفت : تور سلامت ری گردی ویژه اعضای کانون معلولان منطقه برگزار شد.

image
طرح اثر بخشی رویکرد آموزش دیابت

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی اداره سلامت منطقه 10، به همت  اداره سلامت طرح ااثر بخشی رویکرد آموزش دیابت توسط گروه های همتا بر کنترل و مدیریت بیماری  در تاریخ های 14 و 15 اردیبهشت ...

image
طرح دستان بهشتی با ارایه ی خدمات رایگان سلامت در منطقه 22 اجرا شد

با توجه به اجرای طرح دستان بهشتی در سطح کلانشهر تهران، اداره سلامت منطقه 22 نیز با اجرای این طرح به همشهریان تهرانی خدمات رایگان سلامت ارایه کرد.

image
منطقه17:برگزاری کلاس آموزشی آشنایی با بیماریهای عفونی در دارالشهدای تهران

خانه سلامت ابوذر غربی کلاس آموزشی " بیماریهای عفونی در زنان را با هدف ارتقا سطح آگاهی افراد و به منظور پیشگیری از بیماریها، " با حضور 25 نفر از اعضای کانون مادر و کودک برگزار کرد.

آرشیو اخبار

 

مدیرکل سلامت

سمانه زمانی
رزومه

کنگره خانواده و سلامت جنسی

 

نمایشگاه تخصصی مخاطرات چاقی

فرم همیار افراد دارای معلولیت