You are here: صفحه جاری: ادارات کل > اداره کل فرهنگی
04/17/2014 - پنجشنبه 28 فروردين 1393
 

Get Adobe Flash player Install latest flash player if you can't see this gallery, or click here to see the html version.

اختتامیهشمسه

  

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران خبر داد:

برگزاری 1200 مراسم عزاداری مساجد تهران در ایام فاطمیه/ استقرار مبلغین در مراکز خرید و ایستگاه‌های استقبال از مهمانان نوروزی

مدیر کل فرهنگی شهردار تهران از برگزاری 1200 مراسم سخنرانی و عزاداری در مساجد منتخب شهر تهران خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، " عبادالله رمضانی " در تشریح این خبر با بیان همزمانی آستانه نوروز و ایام فاطمیه و لزوم توجه ویژه به تناسب اقدامات نوروزی با محور بهار فاطمی به اجرای ویژه برنامه‌هایی در ظرفیت‌های منطقه‌ای و محلی اظهار داشت: ترویج سیره علمی زندگانی حضرت فاطمه الزهرا(س) به عنوان بانوی اخلاق و نیز ارزش‌های دینی و مذهبی از مهمترین اهداف برگزاری این برنامه است. 

وی تکریم جایگاه مادران، کسب زندگی فاطمی، فرهنگ عفاف و حجاب با تکیه بر آموزهای آن حضرت (س) را از اهم محورای برگزاری این برنامه‌ها دانست و افزود: فضاسازی‌هایی نیز متناسب با این ایام و با استفاده از ظرفیت‌های تبلیغی و محوریت حیا، حجاب و عفاف و شعار "در بهار فاطمی" و بیانات امام راحل و رهبر معظم انقلاب در سطح شهر صورت پذیرفته است. 

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران به برگزاری مراسم عزاداری در مساجد شهر تهران در طول ایام فاطمیه از امروز الی 15فروردین 93با عنوان بانوی اخلاق اشاره کرد وادامه داد: برپایی ایستگاه‌های فرهنگی و پذیرایی بهار فاطمی در دهه اول فاطمیه در میادین سطح شهر تهران و نیز اجرای 1200مراسم سخنرانی در مساجد منتخب شهر تهران در دو دهه ایام فاطمیه و با محوریت فرهنگ فاطمی-آیین علوی از جمله اقدامات شهرداری تهران به مناسبت این ایام است.

تجمع هیئت فاطمی در روز شهادت حضرت زهرا(س( 

رمضانی با اشاره به اتخاذ تمهیدات لازم جهت برپایی تجمع هیئات فاطمی در روز شهادت حضرت زهرا(س) تصریح کرد: طراحی و تولید محصولات فرهنگی با محوریت ایام فاطمیه ونیز اجرای نمایش‌های آیین صحنه‌ای و باموضوع ترویج اخلاق وسیره فاطمی در مناطق 22گانه شهر تهران از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام اجرا خواهد شد.

وی در پایان با بیان برپایی نمایشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی، عکس و آثار هنری و مرتبط در مناطق 22گانه شهر تهران با محوریت جشنواره‌های شمسه خاطرنشان کرد: به منظور ترویج شمائر دینی و در راستای اجرای تبلیغی نسیم بهشت تعدادی از روحانیون و مبلغین در میادین، مراکز خرید، مترو ایستگاه‌های استقبال از میهمانان نوروزی و نمایشگاه‌ها مستقر خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

24/12/92

 تجمع هیئات مذهبی در میدان 13 آبان/ برپایی ایستگاه فرهنگی در دارالمومنین تهران با حضور مهندس چمران انجام شد؛
تجمع هیئات مذهبی در میدان 13 آبان/ برپایی ایستگاه فرهنگی در دارالمومنین تهران
محمد حسن ذیبخش معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 14 شهرداری تهران از تمجع هیئات مذهبی این منطقه در ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) در میدان 13 آبان خبر داد و گفت: این مراسم با حضور مهدی چمران عضو شو...
انتشار و توزیع کتاب  سیمای فاطمی / برگزاری مراسم سخنرانی  در مساجد به همت معاونت امور اجتماعی منطقه 13 انجام شد؛
انتشار و توزیع کتاب " سیمای فاطمی "/ برگزاری مراسم سخنرانی در مساجد
عباس رزاقی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 13 شهرداری تهران در تشریح اقدامات انجام شده در مناسبت های روز جمهوری اسلامی و شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از انتشار و توزیع کتاب " سیمای فاطمی " خبر داد.
برگزاری جشنواره صدای پای نوروز  در منطقه 2 معاون امور اجتماعی منطقه 2 خبر داد:
برگزاری جشنواره "صدای پای نوروز " در منطقه 2
ذبیح الله زارع معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 2 شهرداری تهران گفت: همزمان با فرا رسیدن سال نو جشنواره " صدای پای نوروز" با محوریت محله ها 31 گانه برگزار می شود.
آرشیو
مدیر کل فرهنگی
اوقات شرعی
امروز : 28/1/1393 (هـ.ش)
برابر با 15 حمادى الثانى 1435 (هـ.ق)
اذان صبح 04:59:13
طلوع آفتاب 06:29:35
اذان ظهر 13:03:59
غروب آفتاب 19:38:58
اذان مفرب 19:56:39

طول = 51.41 و عرض =35.7
حق انتشار اطلاعات براى شهردارى تهران محفوظ است 1391 - 1385
بازگشت به بالا ^