بهبود فرآیند های معاونت امور اجتماعی و فرهنگی در دستور کار است
تعداد مشاهده:118
ایجاد شده توسط : admin5ir620 در 11/06/2018 11:36:25 ق.ظ

شورای مدیران اداره کل برنامه ریزی و توسعه شهری با هدف تبیین خط مشی ها و ارائه نقشه راه اداره کل برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی اداره کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی، شاهرخ رضائی فر در این جلسه عنوان کرد یکی از اولویت های مهم و کاربردی که می بایست در سطح معاونت امور اجتماعی و فرهنگی مورد توجه ویژه قرار گیرد، موضوع احصاء و بهبود فرآیند ها  جهت ارتقاء در کیفیت برنامه ها و جلوگیری از اتلاف منابع و زمان می باشد.
ایشان اولین اقدام عملی اداره کل در خصوص بهبود فرآیند ها در سال جدید را متمرکز کردن هزینه های جاری (تنخواه) ادارات کل و ستاد در اداره کل برناه ریزی و توسعه شهری برشمرد که با این اقدام قطعأ صرفه جویی، شفافیت در هزینه ها ، نظم ، سرعت و نظارت بیشتر بر اجرای برنامه های حوزه معاونت صورت خواهد پذیرفت.
وی افزود: با توجه به تحولات سبک زندگی و نیازهای مرتبط با حوزه اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران انتظار می رود معاونین، مدیران و همکاران ضمن انجام وظایف جاری اهتمام ویژه ای به خلاقیت و نوآروی در برنامه های معاونت جهت ارائه خدمات به روزتر و مطلوبتر به شهروندان عزیز تهرانی داشته باشند.
در پایان محمود مظفری به عنوان سرپرست امور مالی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی  معرفی و حکم خود را دریافت کرد و از زحمات و خدمات حامد غلامی مدیر قبل تقدیر و تشکر به عمل آمد.
محمود مظفری پیش از این به عنوان مدیر امور مالی اداره کل پشتیبانی شهرداری تهران مشغول به خدمت بود.


print