بازدید مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران از «گذر تهران» در بلوار کشاورز
تعداد مشاهده:169
ایجاد شده توسط : zolfaghari در 24/06/2018 10:03:35 ق.ظ

جشنواره نقش بهار تهران با عنوان «گذر تهران» در بلوار کشاورز برپا شد که مورد بازدید مدیران شهری قرار گرفت.به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، ابوالفضل رفيع مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران به همراه عباس طباطبایی مشاور اجرایی معاونت از اين گذر يک روزه بازديد داشتند.

در اين گذر بيش از دويست هنرمند از چهل کانون هنري حضور داشتند که هنرمندان با ارائه کارهاي هنري خود از جمله معماري، عکاسي، نقاشي، گرافیک و غيره فضاي شاد و با نشاطي را براي شهروندان ايجاد کردند.

مهرشاد الله ويردي معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه 6 با اشاره به برگزاري گذر تهران در بلوار کشاورز گفت: با حضور کارآفرينان و هنرمندان برتر گذر تهران برگزار و با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.

وی با اشاره به استقبال خوب شهروندان از اين گذر يک روزه گفت: اين گذر با مشارکت اداره ارشاد شهر تهران برگزار و پيش بيني مي شود هر ماه به صورت هفتگي ادامه يابد.

معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه 6 تصريح کرد: گذرهاي اين چنين زمينه را براي آشنايي شهروندان با هنرهاي اصيل ايراني آشنا کرده و علاقه مندي آن ها براي فراگيري اين هنرها را افزايش مي دهد.

الله ويردي با بيان اينکه به همت سراي محلات کلاس هاي آموزشي هنرهاي اصيل ايراني داير است گفت: هنر گمشده انسان امروزي است و نهادينه کردن هنر در ميان شهر و شهروندان تاثير بسزايي در آرامش رواني و بصري شهر دارد.

گفتني است احمد مسجدجامعي، عضو شوراي شهرتهران نيز از اين گذر يک روزه بازديد داشت.
print