سرپرست ناحیه 5 شهرداری منطقه 18 تهران خبر داد : تقدیر از دانش آموزان دوستدار محیط زیست و مشارکت پذیر در اداره امور شهر
تعداد مشاهده:33
ایجاد شده توسط : region18 در 09/10/2018 10:49:33 ق.ظ

با هدف نهادینه کردن مقوله تفکیک پسماند از مبداء و همچنین حفظ سلامت شهروندان ، طی مراسمی از دانش آموزان دوستدار محیط زیست در محلات خلیج فارس منطقه 18 تهران تقدیر شد.به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی شهرداری منطقه 18 ، امیر محمدی سرپرست شهرداری ناحیه 5 منطقه با اعلام خبر فوق افزود : طی این مراسم که با مشارکت اداره خدمات شهری و محیط زیست ناحیه و همچنین اداره مدیریت پسماند منطقه در آموزشگاه دخترانه نجم برنامه ریزی و به اجرا گذاشته شد ، از دانش آموزان فعال و مشارکت پذیر در تفکیک پسماند از مبداء و دوستدار محیط زیست تجلیل بعمل آمد.

وی ادامه داد : بازدید از نمایشگاه بهترین ها از دور ریختنی ها در محوطه آموزشگاه ، سخنرانی عساری معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در باب اهمیت موضوع تفکیک پسماند از مبداء ، برگزاری مسابقه با موضوع تفکیک پسماند به همراه توزیع بسته های فرهنگی و بروشورهای آموزشی میان دانش آموزان از دیگر بخشهای این مراسم بود.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خویش به گرامیداشت روز جهانی کودک در محلات ناحیه اشاره کرد که با شعار تهران ، شهر دوستدار كودک در ساختمان سراهای محلات برگزار و لحظات شادی برای آینده سازان فردای کشور رقم زده شد.

محمدی همچنین از انجام مستمر بازدیدهای میدانی مدیران ناحیه از سطح محلات سه گانه به اتفاق شورایاران خبر داد و افزود :طی این بازدیدهای مستمر ، عمده مسائل و مشکلات شهروندان در بخشهای خدمات شهری ، عمرانی ، ترافیکی ، اجتماعی ، فرهنگی ، ورزشی ،شهرسازی و... احصاء و تدابیری در جهت رفع هریک از آنها اتخاذ گردید.

print