خاطرات خوب و شاداب برای کودکانمان بسازیم
تعداد مشاهده:39
ایجاد شده توسط : mehravar-m در 10/10/2018 11:46:50 ق.ظ

.شهردار و معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه پنج به مناسبت روز جهانی کودک با جمعی از کودکان دیدار و گفتگو کردندبه گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، جمعی ازکودکان شهرداری منطقه پنج در روز 16 مهر به مناسبت روز جهانی کودک با شهردار منطقه دیدار کردند. در این دیدار صمیمی کودکان با زبان کودکانه در مورد مسائل و مشکلات محله با شهردار و معاون امور اجتماعی و فرهنگی گفتگو کردند.

خسروآبادی پس از استماع صحبت های کودکان اظهار کرد: در اینگونه از مناسبت ها و روزها باید نمادها و فعالیت هایی را در دستور کار قرار دهیم که به عنوان یک خاطره و یادمان در اذهان کودکان و بزرگان باقی بماند. ما بزرگترها باید کاری کنیم که خاطرات خوب و شاداب برای کودکان بجا بگذاریم و محیطی کودکانه برای این قشر مهیا شود.

وی در ادامه گفت: بحث های فرهنگی و جنگ های هنری را در میان کودکانمان افزایش دهیم تا آنها به دور از مشکلات و دغدغه های بزرگسالان محیطی مفرح را تجربه کنند. شهرداری می تواند به پاس این روز کودکان را در گروه های گردشگری به مکانهای دیدنی منطقه اعزام کند تا آنها ظرفیت های دیدنی منطقه زندگی شان را از نزدیک ببینند و لذت ببرند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print