ویژه برنامه «انقلاب دوم» در سرای محلات منطقه 19 اجرا شد
تعداد مشاهده:20
ایجاد شده توسط : mehravar-m در 05/11/2018 09:38:23 ق.ظ

همزمان با یوم ا... سیزده آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ویژه برنامه انقلاب دوم و ایستگاه های فرهنگی در سرای محلات چهارده گانه منطقه 19 برپا شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی  شهرداری تهران، حمید بهرامی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه19 با اشاره به اینکه سیزدهم آبان روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست افزود: به منظور پاسداشت این روز ویژه برنامه انقلاب دوم با اجرای مسابقه داستان کوتاه و خاطره نویسی شهروندان از اتفاقات ایام ا... 13 آبان با اهدای جوایز به برگزیدگان در سرای محلات دولتخواه شمالی، خانی آباد جنوبی، عبدل آباد و شکوفه جنوبی برگزار شد.

وی تبیین نقش وجایگاه دانش آموزان در تحولات مقاطع تاریخی ومهم انقلاب اسلامی، بازشناسی وتبیین دستاوردهای سیزده آبان برای نسل نوجوانان و جوانان،تبیین رویکرد استکبارستیزی به عنوان یکی از ارکان هویتی انقلاب اسلامی، تبیین وتشریح دیدگاه های امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری در خصوص نقش و اهمیت رویداد مهم13  آبان در استحکام و اقتدار بیشتر جمهوری اسلامی ایران و تشریح نقش و اهمیت یوم ا... 13 آبان در تقویت وحدت و انسجام ملی را از اهداف برگزاری بزرگداشت روز ملی 13 آبان عنوان کرد.

بهرامی با تأکید بر نقش دانش آموزان بسیجی شهید در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی خاطرنشان کرد: به منظور گرامیداشت این ایام بازدید از خانواده شهدای دانش آموز بامشارکت اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه دو و واحد ایثارگران انجام  شد.

 


 

print