نشست کاربردی گردشگری ویژه محلات منطقه 16 برگزار شد
تعداد مشاهده:39
ایجاد شده توسط : mehravar-m در 06/11/2018 02:54:05 ب.ظ

نشست کاربردی گردشگری ویژه محلات منطقه 16، با هدف ارتقای کمی و کیفی تورهای گردشگری و تهرانگردی در منطقه با حضور حسین زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه وکنشلو کارشناس ارشد برگزاری تورهای گردشگری از شهرداری تهران و صنیع خانی عضو هیئت مدیره موسسه همیاران رشد نازی آباد در سالن جلسات معاونت اجتماعی و فرهنگی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، هادی حسین زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 16، در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از مدیر ستاد گردشگری منطقه، مدیران  و مسئولین گردشگری محلات نه گانه بیان داشت: رکن اصلی ارتقاء کیفیت و توسعه گردشگری در این منطقه ؛ مشارکت مردم است.

وی افزود: یکی ازمهمترین دلایل ما در برگزاری این جلسات در منطقه، استفاده از نظرات متخصصان، هنرمندان و دانشجویان برای ارتقاء کمی و کیفی صنعت گردشگری به عنوان رکن اصلی در توسعه اقتصادی منطقه و مهمتر از آن ارتقاء کیفیت زندگی و چگونگی بهره برداری از محدوده های تاریخی با حفظ هویت آن در منطقه است و مشارکت مردم و حضور آنها در تحقق این امر تأثیر زیادی دارد.

شفابخش مدیر ستاد گردشگری منطقه16  نیز در این باره اظهار داشت: تلاش بر این است با توسعه برنامه های اجتماعی در جهت کاهش آسیب ها ؛ شاهد ارتقاء سطح فرهنگ عمومی مردم برای برگزاری تورهای گردشگری و تهرانگردی باشیم.


 

print