افتتاح کتابخانه خانه شهید منطقه 15
تعداد مشاهده:37
ایجاد شده توسط : mehravar-m در 24/11/2018 11:56:37 ق.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 شهرداری تهران از برگزاری ویژه برنامه های خانه شهید این منطقه در همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، اکبر مختاری با بیان مطلب فوق افزود: این برنامه ها به همت اداره فرهنگی در راستای ارج نهادن به فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت خون شهیدان هشت سال دفاع مقدس و همچنین تکریم از خانواده گرانقدر این شهیدان برگزار می گردد .

وی افتتاح کتابخانه خانه شهید این منطقه به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی از جمله مهمترین اقداات صورت گرفته متناسب با این ایام برشمرد و افزود:این کتابخانه با بیش از 2000 عنوان کتاب در قالب موضوعات دفاع مقدس و مذهبی آغاز به کار نموده که ضمن دارابودن محیطی برای  مطالعه، همه روزه از 8:30 لغایت 10:30 به صورت رایگان پذیرای شهروندان  و خانواده های معظم شهدا خواهد بود.

اکبر مختاری در تشریح دیگر برنامه های خانه شهید برگزاری جلسات قرآن هفتگی، قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا، کارگاه نمایشنامه نویسی، پخش و تحلیل فیلم و جلسات مباحثه را در ایام هفته از دیگر برنامه های این مرکز در جهت خدمات رسانی به شهروندان و خانواده های معظم شهدا برشمرد.

به گفته این مسئول، شهروندان می توانند جهت بازدید از موزه شهدا در روزهای زوج از ساعت 10:30 الی 12:30 و در روزهای فرد از ساعت 14 الی 16 به خانه شهید منطقه مراجعه نمایند.

معاون شهردار منطقه 15 خاطر نشان کرد : علاقمندان جهت بهره مندی از برنامه های این مجموعه همه روزه جز روزهای تعطیل از ساعت 8:30 لغایت 16 به آدرس خیابان بقایی خیابان آقاجانلو خیابان گلستان دوم خانه شهید منطقه 15 مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 33022638 تماس حاصل نمایند.


 


 


 

 

           

 

 

print