منطقه 4 : لزوم ایجاد روحیه تعامل و همکاری بین کارکنان / ارتقاء کیفی فعالیت های حوزه معاونت اجتماعی
تعداد مشاهده:28
ایجاد شده توسط : region4 در 05/12/2018 09:08:39 ق.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی در بیست و دومین جلسه شورای مدیران و روسای اجتماعی به ارزیابی فعالیت های ادارات تابعه و نواحی 9 گانه در ماه اخیر  و بررسی فعالیت های آتی پرداخت .به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 و به نقل از معصومه سادات عمارتی به منظور ارزیابی عملکرد ادارات تابعه معاونت اجتماعی و بررسی برنامه های پیش رو نشستی با حضور معاون ، روسای ادارت ستادی و مدیران اجتماعی نواحی 9 گانه برگزار شد.
در ادامه عمارتی با اشاره بر تاثیر عملکرد مطلوب کارکنان این حوزه بر روحیه اجتماعی و فرهنگی شهروندان بر لزوم نظارت هرچه بیشتر بر نحوه انجام و اجرای برنامه ها در راستای ایجاد شهری پویا و پرنشاط تاکید کرد.
معاون امور اجتماعی ضمن درخواست از مدیران و روسای این حوزه بر ایجاد تعامل و همکاری بین کارکنان گفت: از آنجاکه موثرترین عامل موفقیت هر سازمان داشتن نیروی متعهد و دلسوز است ، نقش ما بعنوان مدیران این حوزه در گام اول ایجاد فضای کاری مطلوب در جهت رشد و تقویت انگیزه و ایجاد روحیه کار تیمی در کارکنان میباشد.
وی در ادامه پس از استماع خلاصه ای از گزارش فعالیت های اخیر و برنامه های پیشنهادی آتی مدیران به ارائه نقطه نظرات خود پرداخت و بر رفع موانع موجود جهت تسریع و بهبود روند انجام امور تاکید ورزید.
گفتنی است در این جلسه درخصوص لزوم ارسال بموقع اخبار و گزارش فعالیت ها و همچنین کیفیت ارسال متن خبر و تصاویر برنامه ها بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

print