منطقه18:نشست هماهنگي برنامه هاي استقبال از ماه مبارك رمضان

نشست هماهنگي برنامه هاي استقبال از ماه مبارك رمضان با حضور معاون اجتماعي و فرهنگي ، مديران ستادي ، اجتماعي و مديران محلات منطقه هجده، در سالن اجتماعات معاونت اجتماعي برگزار گرديد.به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی شهرداری منطقه18،نشست هماهنگي برنامه هاي استقبال از ماه مبارك رمضان با حضور معاون اجتماعي و فرهنگي ، مديران ستادي ، اجتماعي و مديران محلات منطقه هجده، در سالن اجتماعات معاونت اجتماعي برگزار گرديد.

در اين نشست با تبيين برنامه هاي معاونت و ارائه نظرات مديران و برنامه هاي پيشنهادي در خصوص ايام ماه مبارك رمضان به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

مصطفي حسني معاون امور اجتماعي و فرهنگي اين منطقه با تاكيد بر اجراي برنامه هاي متناسب با اين ماه الهي بويژه با محوريت قرآن گفت: ماه رمضان ماه نزول قرآن است و مي بايست جايگاه قرآن در اين ماه بيش از ماههاي ديگر در اولويت قرار گيرد.

وي در خصوص فعاليتهاي اين ماه به گذر شهر رمضان كه از اول تا چهاردهم رمضان در حاشيه خيابان سپيده شمالي بوستان گلستانه برگزار مي شود اشاره كرد و افزود اين معاونت با برگزاري برنامه هاي از جمله تكريم مساجد هر ناحيه و غبارروبي از مساجد ، در خصوص ترويج فرهنگ قرآني برگزاري محفل انس با قرآن در نواحي،  تكريم نخبگان قرآني محلات و استفاده از ايشان در محافل ، برگزاري مسابقات قرآني و .. در اين ماه مبارك همراه خواهد بود. 

print