گروه های آموزشی مرکز علمی کاربردی آموزش های شهروندی گردهم آمدند 

نشست گروه های آموزشی مرکز علمی کاربردی آموزش های شهروندی با حضور مدیران گروه های آموزشی و مدرسین روز یکشنبه 24 اردیبهشت ماه 98 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، در این جلسه سید جواد حسینی سرپرست مرکزعلمی کاربردی آموزش های شهروندی ضمن خیر مقدم و قبولی طاعات و عبادات در ماه پرفیض رمضان گفت: از اهداف مهم پیشروی این مرکز ارتقاء کیفیت آموزش و رعایت استانداردهای آموزشی با تأکید بر اجرای تقویم آموزشی و برگزاری 16 جلسه در هرترم و همچنین شرکت مدرسین در جلسه گروه های آموزشی و آزمون های پایان ترم است.

وی با اشاره به ضرورت پرداختن به دروس کاربینی و کارورزی گفت: هر گروه آموزشی می بایست نسبت به شناسایی مقصد کارورزی دانشجویان متناسب با رشته تحصیلی و کسب مهارتهای مرتبط اقدام و فهرستی از محل های کارورزی و کاربینی را در اختیار مرکز قرار دهد.

حسینی در ادامه بیان کرد: برای ارائه خدمات بهینه و مطلوب، با ارزیابی مدرسین سعی خواهد شد با همفکری مدیران گروه های آموزشی و نظرسنجی از دانشجویان و نظرات کارشناسی مدیریت آموزش و پژوهش و همچنین استفاده از بانک اطلاعات مدرسین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران، بتوانیم از مدرسین برجسته و متخصص بهره مند باشیم.

وی در پایان به ضرورت برنامه ریزی بهینه برای برگزاری آزمون های پایان ترم اشاره کرد و گفت: ضروری است با برنامه ریزی نسبت به به کلیه جوانب برگزاری آزمون مورد توجه قرار گرفته و اصول ایمنی از جمله: تدابیر اخذ سوالات، تکثیر، پلمپ و نگهداری در قرنطینه، اطلاع رسانی موارد تخلفات دانشجویی، استفاده از ناظرین مجرب، حضور مدرسین مربوطه در جلسه امتحانات و توجه به حفظ نظم و آرامش در حین برگزاری آزمونها مورد تأکید این مرکز است.

در ادامه، مدیران گروه های آموزشی و مدرسین نظرات خود را درباره محتوای آموزشی، توانمندسازی مدرسین و سرفصل های آموزشی بیان نمودند.

در پایان این جلسه، آقایان سهیل سلیمیان به عنوان مدیر گروه رشته های مددکاری اجتماعی و تربیت مربی خانه کودک و نوجوان، حسینعلی توتی به عنوان مدیر گروه رشته مدیریت محله و خانم ها بهناز میرطالبی به عنوان مدیر گروه رشته های مدیریت آموزش های شهروندی و تکنولوژی آموزشی،  یاسمن فرشادفر به عنوان مدیر گروه رشته های مشارکت های مردمی، آسیب شناسی اجتماعی، کسب و کار ورزشی معرفی و احکام خود را از سرپرست مرکز دریافت نمودند.


 

print