155کارگاه آموزشی سلامت محور در ایام ماه مبارک رمضان

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 20  شهرداری تهران برپایی سفره ماه مهمانی خدا و اجرای 155 کارگاه آموزشی درسطح محلات و نواحی هفت گانه این منطقه را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، حجت الاسلام والمسلمین معبودی با اعلام این مطلب گفت: برنامه های سلامت محور در این منطقه با مشارکت انجمن ها، مساجد، پایگاه های بسیج، حسینیه ها و کانون های سلامت با عناوین و موضوعات مختلف و متناسب با نیاز شهروندان روزه دار برگزار خواهد شد.

وی در ادامه عنوان کرد: در ایام  ماه مبارک رمضان 155 کارگاه آموزشی با موضوعات تغذیه در ماه رمضان، سلامت روان، سلامت معنوی در سرای محلات و مساجد برگزار خواهد شد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 20  شهرداری تهران اعلام کرد: اطلاع رسانی در خصوص ایستگاه ثابت انتقال خون مستقر در سطح منطقه ترغیب شهروندان به این امر خدا پسندانه و نیز ارائه خدمات سلامت محور در پیاده راه ماه مبارک رمضان مستقر در فرهنگسرای ولاء از جمله فعالیت های دیگر حوزه سلامت در ماه مبارک رمضان خواهد بود.

معبودی،  ویژه برنامه "پیاده راه ماه رمضان" از جمله فعالیت های دیگر غرفه اداره سلامت در فرهنگسرای ولاء را شامل  مشاوره تغذیه سالم ،مشاوره طب سنتی و استقرار کانون های اجتماع محور سلامت برشمرد.

print