لزوم هم افزایی فعالیت های وزارت ورزش و شهرداری تهران در حوزه ورزش همگانی

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران و وزیر ورزش و جوانان طی نشستی با یکدیگر دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مجید رباطی سرپرست این سازمان با حضور در دفتر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان با وی دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست  سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به نگاه مثبت دکتر حناچی شهردار تهران به موضوع ورزش، برپایی ایستگاه های تندرستی در بوستان‌ها، خدمات رسانی در مجموعه های ورزشی متعلق به شهرداری، برگزاری مسابقات محلات و جشنواره های تفریحی ورزشی را زمینه ساز ترویج سلامتی و نشاط در میان شهروندان دانست.

 رباطی در بخش دیگری از سخنانش گزارشی از اقدامات سازمان ورزش در برگزاری فعالیت های تفریحی ورزشی در ایام ماه مبارک رمضان تحت عنوان جشن رمضان ارائه کرد.

سرپرست سازمان ورزش در پایان سخنان خود آمادگی کامل سازمان ورزش شهرداری تهران را برای همکاری با وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه ورزش همگانی اعلام کرد.

در ادامه این نشست سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان ضمن خوشامدگویی به سرپرست سازمان ورزش با تاکید بر ضرورت توسعه ورزش همگانی از رباطی دعوت کرد در نشست ماهیانه روسای فدراسیون های ورزشی حضور یابد.

دیدار سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران و وزیر ورزش و جوانان عصر روز پنج شنبه۲۶ اردیبهشت ماه انجام شد.

 

به همت سازمان ورزش انجام شد:

بازگشت دو مجموعه ورزشی به چرخه خدمت رسانی در جنوب پایتخت

دو مجموعه ورزشی فرامنطقه ای سرداران شهید و حضرت ولیعصر (عج) در نقاط جنوبی شهر تهران به چرخه خدمات رسانی بازگشتند.

مجید رباطی سرپرست سازمان ورزش با اعلام این خبر گفت: این دو مجموعه که به دلیل فرسودگی و مشکلات تاسیساتی حدود یک سال خارج از سرویس بودند با تعمیر اساسی ، بازسازی و بروز رسانی تاسیسات پس از حدود دوماه کار شبانه روزی واحد فنی و مهندسی این سازمان در ایام ماه مبارک رمضان مجددا وارد مدار خدمت رسانی به شهروندان عزیز ساکن جنوب تهران شدند .

رباطی افزود: سازمان ورزش در اجرای طرح نگهداشت و ارتقا کیفیت خدمات رسانی مجموعه های ورزشی با همراهی شهرداری مناطق ۲۲گانه نسبت به بازسازی و بروز رسانی اماکن ورزشی تابعه اقدام کرده است .


 

print