ایستگاه های فرهنگی عید سعید فطر در محدوده مصلی تهران برپا می شود

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران از برپایی ایستگاه های فرهنگی در محدوده مصلی تهران برای خدمت رسانی به نمازگزاران همزمان با روز عید سعید فطر خبر داد.به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، ابوالفضل رفیع ضمن اعلام این خبر، عید سعید فطر را یکی از باشکوه ترین اعیاد مسلمانان دانست و  افزود: شهرداری تهران برنامه ریزی های گسترده ای را در راستای هرچه باشکوه برگزار کردن این مراسم صورت داده است.

وی افزود: همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر شهرداری تهران مجموعه اقداماتی را در راستای آماده سازی فضای شهر برای حضور هرچه گسترده تر نمازگزاران در مصلی تهران انجام خواهد داد.

رفیع با اشاره به برنامه های معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: برپایی ایستگاه های فرهنگی در جوار محل برگزاری نماز عید سعید فطر، اهدای بسته فرهنگی ویژه نوجوانان و اهدای شاخه گل به نمازگزاران در مصلی امام خمینی(ره) از جمله برنامه های پیش بینی شده به شمار می رود.

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران آماده سازی مساجد و معابر برای برگزاری نماز باشکوه عید سعید فطر، برپایی ایستگاه های صلواتی و  ارائه خدمات به نمازگزاران در روز عید سعید فطر را از جمله برنامه های پیش بینی شده مناطق عنوان کرد و یاد آور شد: همچنین در برخی از بوستان ها، مساجد و مراکز فرهنگی مناطق 22 گانه نیز ویژه برنامه های عید سعید فطر برگزار می شود.

 

print