تقدیر از خادمین شهرداری تهران در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

مراسم تجلیل از خادمان قرآن شهرداری تهران و مدیران غرفه شورای عالی قرآن شهرداری تهران در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که حائز رتبه برتر در میان دستگاه‌‌ها و نهادهای دولتی و عمومی شدند، در سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، در این مراسم که با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران، احمد مسجدجامعی، عضو شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از معاونان و مشاوران شهرداری تهران برگزار شد و تعدادی از استادان و قاریان برجسته قرآن از جمله احمد ابوالقاسمی، حسین شالچی و جعفر فردی به قرائت آیاتی از کلام الله مجید پرداختند.

سخنرانی پیشکسوت قرآنی پدر علم تجوید قرآن کریم در ایران و مولف کتاب حلیةالقرآن سیدمحسن موسوی بلده، ارائه گزارش فعالیت‌‌های شهرداری در نمایشگاه بین‌المللی قرآن از سوی سیدحسین موسوی بلده، مدیر غرفه شورای عالی قرآن شهرداری، از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

همچنین در این مراسم شهردار تهران ضمن اهمیت نقش شورای عالی قرآن شهرداری تهران، بهبهره گیری از همه ظرفیت‌های قرآنی شناسایی شدهدر جهت گسترش فعالیت‌های حوزه قرآن و عترت، چه در سطح شهر و چه در شهرداری تهرانتاکید کرد.

یادآور می‌شود: در این مراسم لوح یادبود اهدایی ریاست نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از سوی سیدحسین موسوی‌بلده به پیروز حناچی تقدیم شد.print