تجلیل از فعالان قرآنی منطقه 18 در مسجد جامع حسینی شادآباد

اختتامیه جزء خوانی قرآن کریم در منطقه 18 با تجلیل از فعالان قرآنی در مسجد جامع حسینی شادآباد برگزار شد.به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، این اختتامیه در مسجد جامع حسینی شادآباد با حضور قاریان ممتاز کشوری با همکاری دارالقرآن مسجد جامع حسینی شادآباد و پایگاه بسیج شهید شهسواری با حضور مدیران حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی برگزار شد.

 در این مراسم به نخبگان و فعالان قرآنی منطقه به رسم یادبود جوایز ارزنده ای از جمله کمک هزینه سفر به کربلای معلی و مشهد مقدس اهدا شد.

 

خدمت رسانی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 18  به نمازگزاران عید سعید فطر

نماز عید سعید فطر در بیش از 100 مکان منطقه هجده تهران با همراهی و مشارکت حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مصطفی حسنی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 18 شهرداری تهران به همراه مظاهری شهرداری ناحیه هفت این منطقه با حضور در جمع نمازگزاران روز عید فطر در شهرک گلدسته، در نماز این روز بزرگ که در مدرسه شهید وجدانی پاک اقامه شد در جمع نمازگزاران این شهرک شرکت کرد.

همزمان با برگزاری نماز پرشکوه عید سعید فطر در مساجد و معابر سطح منطقه با حضور جمع کثیری از شهروندان، شورایاران، مدیران محلات و...، با عنایت به هماهنگی های به عمل آمده از سوی اداره آموزش ها، اداره سلامت و اداره فرهنگی منطقه نسبت به استقرار ایستگاه آموزش چهره به چهره بازیافت و تفکیک پسماندهای خشک و تر از مبداء، برپایی ایستگاه های سلامت اقدام لازم صورت پذیرفت و کارشناسان مربوطه باحضور در محلهای مقرر با ارائه آموزشهای لازم و توزیع رایگان کیسه های زباله و بروشورهای آموزشی، اندازه گیری قند و فشارخون، اهدای کارتهای قنوت و ایستگاه های صلواتی میزبان شهروندان منطقه بودند.

برپایه این گزارش ، مجموعه سرپوشیده ورزشی علی ابن ابیطالب (ع) در محله تولید دارو ناحیه 1 ، مسجد باب الحوائج (ع) در ناحیه 2 ، مساجدصاحب الزمان(عج) در ناحیه 3 ، مسجد امام حسن مجتبی(ع)در ناحیه 4، مسجد توحید در ناحیه 5 ،مدرسه حاج مجید در ناحیه 6 ومدرسه وجدانی پاک در ناحیه7 از جمله اماکنی بودند که معاونین ، مدیران و شهرداران نواحی هفتگانه منطقه در آنها حاضر و نماز را همراه با شهروندان اقامه کردند.

 

حضور معاون اجتماعی فرهنگی منطقه 18 در پردیس فرهنگی حرم مطهرامام (ره)

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 18 ضمن حضور در حرم مطهر حضرت امام (ره) از فعالیت های پردیس فرهنگی شهرداری تهران بازدید کرد.

مصطفی حسنی معاون اجتماعی و فرهنگی این منطقه در بعد از ظهر روز چهاردهم خرداد مصادف با سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در حاشیه بازدید از بخشها و غرفه های این پردیس که با مشارکت اداره کل فرهنگی شهرداری تهران بر پا گردیده گفت: اندیشه های امام خمینی (ره) به عنوان هدایتگر انقلاب اسلامی برای همه به عنوان الگو و خط دهنده نظام به نسل جدید و جوان منتقل شود.print