اعلام حمایت مجمع نمایندگان استان تهران از فعالیت‌های قرآنی شهرداری تهران

فرید موسوی در دیدار با جمعی از فعالان قرآنی شهرداری تهران ضمن اعلام آمادگی برای حمایت هرچه بیشتر مجمع نمایندگان استان تهران از فعالیت‌های قرآنی شهرداری، از اهتمام مدیریت شهری تهران به فعالیت‌های قرآنی تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سیدحسین موسوی بلده، رئیس اجرایی شورای عالی قرآن شهرداری تهران و نماینده شورای اسلامی شهر تهران در امور قرآنی، به همراه جمعی از فعالان قرآنی شهرداری تهران با سید فرید موسوی، منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

در ابتدای دیدار، پیرزادی، از پرسنل منطقه یک شهرداری تهران، آیاتی از کلام‌الله مجید را تلاوت کرد. در ادامه استاد موسوی‌بلده به ارائه گزارشی از فعالیت‌های قرآنی شهرداری تهران پرداخت.

در ادامه این دیدار نیز فرید موسوی ضمن اعلام آمادگی برای حمایت هرچه بیشتر مجمع نمایندگان استان تهران از فعالیت‌های قرآنی شهرداری تهران از اهتمام مدیریت شهری تهران به حمایت از فعالیت های قرآنی تجلیل کرد.

وی همچنین خواستار گسترش هرچه بیشتر فعالیت‌های شورای عالی قرآن شهرداری تهران و انتقال تجربیات مدیریتی این مجموعه به سایر نهادها و مجموعه‌های دولتی و عمومی در دیگر نقاط کشور شد.

یادآور می‌شود، در پایان این دیدار لوح سپاسی فرید موسوی به خاطر حمایت‌های گسترده از فعالیت‌های قرآنی شهر تهران اهدا شد.

 

رقابت ۱۵۰ متسابق در مرحله نهایی جشنواره «‌آیه‌های مهربانی»

مرحله نهایی دومین جشنواره قرآنی «آیه‌های مهربانی»، در حرم امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مرحله نهایی دومین جشنواره قرآنی «آیه‌های مهربانی» ویژه پرسنل شهرداری تهران و خانواده‌های آنها از ساعت  ۱۴:۳۰ مورخ 12 تیرماه در حرم امام خمینی(ره)، با قضاوت دو تیم داوری در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.

محمدرضا ابوالقاسمی، داود جعفری و سیدحسین موسوی‌بلده از جمله اعضای هیئت داوران این دوره از مسابقات در بخش آقایان و زهرا صریحی‌نژاد و فاطمه شیرازی از جمله اعضای هیئت داوران در بخش بانوان بودند . این مسابقات با رقابت ۱۵۰ نفر از بانوان و آقایان در سالن‌های مجزا و صحن اصلی حرم امام خمینی(ره) برپا شد و تا ساعت ۱۹ ادامه پیدا کرد. مرحله مقدماتی در گروه سنی زیر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال در دو بخش بانوان و آقایان در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ در رشته‌های ۲۰ و ۱۰ جزء و کل قرآن و اذان از جمله بخش‌های این مسابقات بود.

یادآور می‌شود، آیین اختتامیه این مسابقات همراه با تجلیل از ۴۵ نفر حائز رتبه اول تا سوم با اهدای هدیه و لوح سپاس برگزار شد . این جشنواره با مشارکت شورای عالی قرآن شهرداری تهران، معاونت توسعه منابع انسانی اداره‌کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی برگزار شد.

 

print