ویژه برنامه های شادستان منطقه 11 اعلام شد

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 11 شهرداری تهران از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی وهنری از نیمه دوم تیر ماه در بوستان دامپزشکی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، محمد جواد رشیدی با اعلام این خبر گفت:همزمان با آغاز فصل تابستان  و مغتنم شمردن این فرصت جهت گذران اوقات فراغت شهروندان ، معاونت امور اجتماعی وفرهنگی در راستای تبیین رسالت خود در جهت ارتقاء روحيه نشاط اجتماعي، ضمن برنامه ريزي جهت فراغت و نشاط شهروندان در مسير توسعه و تعالي شهروندي بااجرای ویژه برنامه های  متنوع  فرهنگی از نیمه دوم تیرماه در بوستان دامپزشکی میزبان  شهروندان است.

رشیدی با اشاره به رویکردهای این جشنواره هم چون محله گرایی،خانواده محوری، معاشرت و گفتگوی شهروندان و..افزود: همزمان با آغاز فصل تابستان ویژه برنامه شادستان در دونوبت طی دو دهه کرامت و ولایت در بوستان های دامپزشکی ورازی برگزار می شود.

رشیدی تصریح کرد: نگارگذرفرهنگ و هنر با حضور هنرمندان، سکوهای شادستان با عناوین سکوی کودک، سکوی سرود و موسیقی، سکوی هنرهای نمایشی، پاتوق کتاب، مسابقات فرهنگی و ورزشی، نمایش، اجرای موسیقی زنده، جشنواره شعر، نورافشانی و جشن ولادت امام رضا(ع) ، اجرای برنامه های شاد ورزشی همراه با احیاء بازی های بومی محلی و...و.. از برنامه های استیج در بوستان دامپزشکی است که از نیمه دوم تیر تا 18 مرداد هرشب از ساعت 20 الی 24 پذیرای شهروندان است .

رشیدی همچنین با اشاره به تقارن ولادت حضرت معصومه و امام رضا با ایام تابستان اظهار داشت: علاوه بر گذر نشاط فرهنگی که با حضور هنرمندان برگزار می شود، گذر های نشاط ویژه دختران با اجرای برنامه های فرهنگی، مشاوره های خانوادگی، مسابقات ورزشی، آموزش هنرهای بومی و... در بوستان دامپزشکی از ساعت 18 الی 20از نیمه دوم تیرماه برپا است.

وی هم چنین نصب بنر و استندگل در میدان منیریه و بوستان دانشجو با شعاردختر یعنی مهربانی و تهران شهری برای همه ، با هدف تکریم دختران  و اجرای ویژه برنامه های مختص دختران با مد نظر قراردادن مناسبات تقویمی این دهه با محوریت دختران و خودباوری، دختران و مسئولیت پذیری، دختران و نشاط وورزش، دختران وعفاف وحجاب و...را در خانه های خانواده وسبک زندگی سرای محلات  از دیگر برنامه های دهه کرامت برشمرد.

گفتنی است؛ ویژه برنامه های شادستان از 20 مردادماه همزمان با آغاز دهه ولایت، در بوستان رازی به کار خود ادامه خواهد داد.

 

 

 

print