برگزاری نمایشگاه "یاد یاران" همزمان با هفته دفاع مقدس در منطقه18

همزمان با هفته دفاع مقدس نمایشگاهی با عنوان «ياد ياران» با مضمامین جنگی و دفاع مقدس در منطقه 18 تهران برگزار می شود.به گزارش روابط‌ عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، در آستانه هفته دفاع مقدس در نشستي با حضور مهندس سيد محمد فياض شهردار منطقه هجده، سرهنگ فيضي فرمانده ناحيه بسيج مسلم و مصطفي حسني معاون اجتماعي و فرهنگي منطقه 18، برنامه هاي هفته دفاع مقدس مورد نقد و بررسی  قرار گرفتند.

بر این اساس مقرر شد همزمان با برپايي نمايشگاه هفته دفاع مقدس با عنوان «ياد ياران» غرفه هاي متعدد با مضامین جنگی، مانور ميداني شهداي غواص در درياچه بوستان قائم و تجهيزات و تسليحات جنگي به نمایش درآیند.

همچنین اعلام شد همزمان با هفته دفاع مقدس از خانواده های معظم و همسران فداكار شهدا، جانبازان، آزادگان، مدافعان حرم و شهداي هسته اي نیز تقدیر و تشکر به عمل آید. ضمن آنکه مقرر شد مراسم غبارروبي و عطر افشاني مزار شهدا و مقبره شهداي گمنام در سطح منطقه 18 نیز به همراه تور گردشگري ويژه اماكن مرتبط با دفاع مقدس برگزار شود.

گفتنی است برگزاری مراسم شب شعر و خاطره گويي، نواختن زنگ حماسه در روز نخست سال تحصیلی در مدارس منتخب نیز از جمله دیگر برنامه هاي هفته دفاع مقدس است که در این هفته در منطقه 18 برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

print