تمدید ارائه خدمات ویژه به زنان سالمند و باردار در استخر مجموعه های شهربانو تا پایان سال

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از ارائه  خدمات ویژه ورزشی به زنان سالمند و باردار در استخر مجموعه های شهربانو تا پایان سال 98 خبر داد.به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، زهرا بهروز آذر با اعلام اینکه دوره سالمندی و بارداری یکی از دوره های حساس زندگی زنان بوده و نیازمند توجه ویژه و مراقیت های خاص برای پیشگیری از مشکلات جسمی و روحی است، تصریح کرد: ایجاد زیرساخت های ورزشی می تواند بخشی از نیازهای این گروه حساس از جامعه را تامین کند.

وی ادامه داد: بدین منظور از ابتدای فصل تابستان سانس ویژه برای زنان سالمند و باردار در استخر مجموعه های شهربانو، اختصاص یافت که با توجه به استقبال صورت گرفته، ارائه این خدمات ویژه با هماهنگی مناطق تا پایان سال ادامه دارد.

بهروز آذر همچنین یادآور شد: با هماهنگی صورت گرفته به منظور بهره مندی این افراد از خدمات مراکز ورزشی مجموعه های شهربانو، علاوه بر اختصاص سانس ویژه، تمهیداتی برای ارائه خدمات با 30 تا 50درصد تخفیف برای این افراد پیش بینی شده است.

به گفته مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران زنان باردار می توانند با دریافت مجوز از پزشک متخصص از امکانات استخر مجموعه های شهربانو و بوستان های بانوان استفاده کنند.

براساس این گزارش  استخر مجموعه‌های شهربانوی مناطق 5،6،9،10،16،17،19 و همچنین بوستان های بهشت مادران منطقه 3 و بوستان نرگس منطقه 18 با اختصاص سانس ویژه و همچنین ارائه تخفیف، پذیرای زنان سالمند و باردار هستند.

print