اردوهای رایگان علمی و آموزشی ویژه کودکان در شمال تهران

 معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک از برگزاری اردوهای رایگان علمی و آموزشی در هفته ملی کودک در شمال تهران خبر داد .به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مجتبی توسلی در این خصوص اعلام کرد: هفته ملی کودک با هدف توجه به کودکان و نوجوانان به عنوان سرمایه های اجتماعی، فرهنگ سازی و برجسته سازی اهمیت دوران کودکی از تاریخ 13 الی 19 مهر ماه سال جاری به مدت یک هفته در شمال تهران اجرا خواهد شد .

وی گفت : یکی از فعالیت های اداره آموزش های شهروندی  شهرداری منطقه یک در هفته ملی کودک که با شعار "تهران ، شهری برای همه کودکان " اجرا می شود، برگزاری تورهای گردشگری و اردوهای علمی و آموزشی است .

توسلی تصریح کرد : کودکان و نوجوانان علاقه مند می توانند به همراه خانواده ی خود در هفته ملی کودک به صورت فردی و گروهی به طور رایگان از مرکز علوم و ستاره شناسی تهران واقع در خیابان شهید دکتر باهنر ، خیابان دزاشیب ، خیابان عمار ، کوچه شهید صالحی ، جنب ساختمان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی دیدن به عمل آورند .

علاقه مندان برای بازدید از مرکز علوم و ستاره شناسی می توانند با شماره 96027659 تماس حاصل کرده و هماهنگی های لازم را به عمل آورند .  

print