برگزاری ایستگاه های شادمانه و دوچرخه سواری کودکان در هفته ملی کودک

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 8 اعلام کرد: به مناسبت هفته ملی با برپایی ایستگاه های شادمانه، مهارت های بازی و ورزش در شش ایستگاه برنامه های شادی آوری برای کودکان این منطقه برگزار کرد.به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، جعفر امیرآبادی زاده با بیان اینکه برنامه های شادی آور منطقه 8 شامل پرش از روی مانع، ایستگاه دویدن مارپیچ، پرش با گونی، حرکات پرتابی، ایستگاه حرکت از موانع صعب العبور، لیوان چینی و غیره بوده است، تصریح کرد: اجرای نمایش با موضوعات آموزش های شهروندی و  بازی های گروهی برای افزایش تمرکز و افزایش مهارت های جسمانی برای کودکان کانون کودک از جمله برنامه های اجرا شده بود تا روحیه شادی و نشاط ، امید و پویایی در کودکان تقویت شود.

به گفته وی این برنامه با همکاری دو اداره ورزش بانوان و آموزش های شهروندی و سرای محله کرمان در بوستان تمدن در روز پانزدهم مهرماه برگزار شد.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 8 همچنین اعلام کرد: مراسم دوچرخه سواری دانش آموزان منطقه به مناسبت سه شنبه های بدون خودرو در هفته ملی کودک با مشارکت کانون های کودک محلات در بوستان فردوس برگزار شد.آمدند.

امیر آبادی زاده در ادامه افزود: در روز سه شنبه از هفته ملی کودک با شعار «تهران شهری برای همه» با توجه به رشد بیش از حد خودروهای شخصی، آلودگی هوای شهرها و ترافیک و آلودگی هوا برنامه ای با هدف ترویج استفاده دوچرخه و پیاده روی با هدف افزایش شور و نشاط کودکان در بوستان فردوس برنامه ریزی و اجرا شد.

به گفته معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 8 در این برنامه کودکان  به منظور ارتقاء فرهنگ ورزش همگانی، کاهش استفاده از خودروهای شخصی و کمک به حفاظت از محیط زیست در مسیر پارک دوچرخه سواری کردند. 


print