منطقه 15 : تقدیر از مربیان داوطلب باغچه حواس منطقه 15 به مناسبت روز جهانی نابینایان

کاظمی مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران و محمدی شهردار منطقه 15 همزمان با روز جهانی نابینایان و عصای سفید به باغچه حواس منطقه رفتند و ضمن دیدار و گفتگوی صمیمانه با مربیان داوط...کاظمی مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران و محمدی شهردار منطقه 15 همزمان با روز جهانی نابینایان و عصای سفید به باغچه حواس منطقه رفتند و ضمن دیدار و گفتگوی صمیمانه با مربیان داوطلب این مرکز؛  از  15 نفر از مربیان آموزشی تقدیر کردند.

 

محمدی شهردار منطقه15 در این مراسم با تاکید بر شعار شهردار تهران مبنی بر تهران شهری برای همه اظهار امیدواری کرد: نابینایان بتوانند از این مرکز استفاده بهینه را ببرند.

 

وی در ادامه افزود: فعالیت در این زمینه را وظیفه اداری ندانسته بلکه وظیفه و مسئولیت اجتماعی می دانم و کمک می کنم تا با توسعه این فضا بتوانیم تعداد بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم.

 

کاظمی مدیرکل دفتر شهردار تهران نیز با اشاره به اینکه با مراکز استثنایی و مرکز کودکان کار آشنایی دارم، افزود: دیدن این گونه مراکز مسئولیت ما را بیشتر می‌کند.

وی یادآور شد: تحقق شعار تهران شهری برای همه کار دشواری است که نیازمند مشارکت همه ماست. وظیفه ما این است مانع کار شما نشده و راهتان را هموار کنیم.

کاظمی خاطر نشان کرد: اینجا عشق، امید وحس خدایی وجود دارد و از تک تک شما که مایه دلگرمی هستید و به ما کمک می کنید، تشکر می کنم و از خدا میخواهم که سرمایه های اجتماعی موجود را حفظ کند .

 

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با  مناسب سازی معابر و بوستان های شهر بتوانیم مشکلات این عزیزان را حل کنیم تا شهر تهران برای همه شهروندان مناسب و مطلوب شود.

 

شایان ذکر است، کاظمی مدیرکل دفتر شهردار تهران در پایان به عضویت مربیان داوطلب و افتخاری باغچه حواس درآمد.

print