تهیه پیوست اجتماعی و فرهنگی برای بوستان یاس/ تقدیر از مدیرعامل سازمان بوستانها

در نشست شورايعالي فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري تهران که با حضور رییس جدید سازمان فرهنگی و هنری برگزار شد؛ ضمن تقدیر از تلاش های مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضاي سبز برای آماده سازی بوستان یاس، بر ضرورت تهیه و تدوین پیوست اجتماعی و فرهنگی برای این بوستان تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، دويست و شصت و هفتمين نشست شورايعالي فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري تهران به ریاست حجت الاسلام والمسلمین امرودی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با حضور علی محمد نائینی قائم مقام معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، علي محمد مختاري مدیر عامل سازمان بوستان‌ها و فضاي سبز شهرداري تهران، فضل الله اندرزی مدیر کل خدمات شهری و سایر اعضاي حقيقي و حقوقي برگزار شد.


حجت الاسلام امرودی در  این جلسه شورا با یادآوری اقدام جهادی شهرداری تهران احداث ضرب العجلی بوستان یاس به دلیل تاکیدات ویژه مقام معظم رهبری و از همت و تلاش مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری برای آماده سازی بوستان یاس و بهره برداری از آن برای استفاده شهروندان در روز طبیعت تقدیر کرد.


وی در خصوص بوستان یاس اظهار داشت: این بوستان باید به محیطی برای خانواده های تهرانی و مرکزی برای پربارکردن اوقات فراغت شهروندان و در واقع به قطب تفریحی شمال شرق تهران تبدیل شود.


معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران بر لزوم لحاظ شدن هویت ملی، انقلابی و دینی در بوستان یاس تاکید کرد و افزود: باید تدابیر لازم برای فضاهای بی دفاع شهری در محدوده بوستان یاس و تعریف پیاده راه های مختلف نیز اندیشیده شود.


بر اساس تصویب این شورا مقرر شد پیوست اجتماعی و فرهنگی برای بوستان یاس با محوریت اقدامات فرهنگی و با همکاری اداره کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و سازمان بوستان ها و فضای سبز تهیه شود.


print