کسب پنج مقام برتر توسط شهروندان منطقه 16 در ششمین جشنواره شکوفا

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 16 شهرداری تهران گفت: ششمین جشنواره شکوفا با رویکرد جدید در محلات شهر تهران برگزار شد که شهروندان منطقه 16در اختتامیه این جشنواره پنج مقام برتر کسب کردند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مهرداد نجفی با اعلام این خبر اظهار داشت: تاکنون 5 دوره از جشنواره شکوفا (شهروند کارآمد و فناوری اطلاعات) در شهر تهران برگزار شده که امسال نیز ششمین جشنواره در سطح محلات 354 گانه برگزار شد.

وی جشنواره شکوفا را مقدمه‌ای برای دستیابی به شهر هوشمند دانست و افزود: ما درسطح منطقه 16 و محله‌های نه گانه آن، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا استعداد‌های جوان را شناسایی کنیم و با بهره گیری از این استعدادها به ویژه برگزیدگان این جشنواره در مدیریت شهری محلات تدبیری بیندیشیم.

صادقی مدیر اداره برنامه ریزی منطقه 16 نیز در این باره خاطرنشان کرد: امسال این جشنواره با بروز رسانی محورها و موضوعات جشنواره اجرا شد و محله جوادیه توانست به عنوان محله فناور برتر رتبه چهارم را در این جشنواره کسب نماید.

وی افزود: در ششمین جشنواره شکوفا اعظم شاه بداغی مقام اول را در زمینه خدمات مبتنی بر تلفن همراه با اثر پزیکاتو در حوزه سلامت شهری، علی خاتمی مقام اول، امیر محمد قدرتی مقام دوم، محمدعلی توکل مقام سوم را در لیگ رباتیک (خط سفید) و مهدی احمدی در رشته ربات های مبارز مقام سوم را کسب کردند.print