نشست سرپرست سازمان ورزش و رئیس فدراسیون شنا برگزار شد
تعداد مشاهده:87
ایجاد شده توسط : mehravar-m در 10/06/2019 02:02:09 ب.ظ

نشست بررسی راهکارهای توسعه فعالیت‌های دوجانبه بین مسوولان سازمان ورزش شهرداری تهران و فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو برگزار شد.به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی وفرهنگی شهرداری تهران، نشست بررسی راهکارهای توسعه فعالیت‌های رشته ورزشی شنا صبح روز یکشنبه ۱۹خردادماه در محل آن فدراسیون برگزار شد.

این جلسه با حضور مجید رباطی سرپرست سازمان ورزش شهرداری، علی خسروی مشاور امور فدراسیون‌ها و هیئت های ورزشی و علیرضا پیروزفر مدیر اماکن ورزشی این سازمان و همچنین محسن رضوانی رئیس، محسن علی آبادی نایب رئیس و فرید فتاحیان دبیرکل فدراسیون برگزار شد.

در این نشست سند تنظیم شده درباره همکاری‌های دو جانبه طرح و بررسی شد و همچنین برنامه آموزش شنا برای رده‌های پایه طبق آئین نامه‌های فدراسیون ارائه شد.

مهندس رباطی با استقبال از توسعه فعالیت‌های شهرداری در حوزه ورزش شنای همگانی و قهرمانی از آمادگی سازمان ورزش شهرداری تهران برای تعامل در اختصاص اماکن و سانس‌های آموزشی استخرهای تحت پوشش شهرداری برای توسعه فضای حرفه‌ای این رشته خبر داد.

همچنین محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا نیز با اشاره به سرفصل‌های تدوین شده برای آموزش اصول شنا از همکاری در حوزه آموزش استخرهای شهرداری تهران استقبال کرد. 

 

print
rating
  نظرات