تمام بخش های شهرداری برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم تلاش کنند
تعداد مشاهده:38
ایجاد شده توسط : mehravar-m در 10/07/2019 10:34:30 ق.ظ

شهردار منطقه 17 با اشاره به پنجمین دوره انتخابات شورایاری های شهر تهران، بر ضرورت همکاری تمامی بخش های شهرداری و تلاش برای برپایی انتخاباتی پرشور و سالم تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، محمود کلهری شهردار منطقه 17 در ششمین جلسه هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورایاری محلات ضمن تشکر از زحمات عوامل اجرایی برای هماهنگی های لازم جهت برگزاری انتخابات باشکوه در سطح محلات 14 گانه این منطقه گفت: به حمدالله اطلاع رسانی خوب و صحیحی در راستای تشویق و مشارکت افراد نخبه و اثرگذار برای ثبت نام در انتخابات صورت گرفته است.

وی افزود: کار جدی ما بررسی مستندات و تکمیل مدارک، احراز صلاحیت و ارسال برای هیئت نظارت است. آنچه انتظار می رود باید تمهیدات لازم برای برگزاری بهتر انتخابات را داشته باشیم چرا که تجربه برگزاری انتخابات در سال های گذشته را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه داریم.

کلهری در این نشست بر برگزاری انتخاباتی پرشور تاکید و تصریح کرد: لازم است که همه بخش های شهرداری برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم تلاش کنند تا فرایند انتخابات بدون نقص برگزار شود. شهرداری منطقه با همه توان در جهت برگزاری با شکوه پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها پای کار است.

نیکبخت رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه 17 نیز در این نشست گفت: آموزش و پرورش خود را ملزم به مشارکت در همه امور اجتماعی محلات می داند و در همین راستا همه امکانات مادی و معنوی لازم را در راستای هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات به کار خواهد گرفت.  

 

 


 


 

print
rating
  نظرات