مشارکت ۵۳ درصدی جوانان در ثبت نام انتخابات شورایاری/ آمار قابل قبول ثبت نام در انتخابات
تعداد مشاهده:61
ایجاد شده توسط : mehravar-m در 10/07/2019 11:02:44 ق.ظ

میلانی عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه آمار ثبت نام قابل قبول بوده است، گفت: ۵۳ درصد از ثبت نام کنندگان را جوانان تشکیل می دهند.




به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، آرش حسینی میلانی در بازدید از ستاد هیئت اجرایی مرکزی پنجمین دوره انجمن شورایاری های محلات در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت گفت: هیئت های اجرایی و نظارت مناطق تشکیل شده است و بررسی مدارک در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه آمار ثبت نام قابل قبول بوده است، افزود: جوانان در ثبت نام این انتخابات مشارکت خوبی داشته اند. اگر‌ معیار ثبت نام را سن ۴۰ سال در نظر بگیریم، جوانان ۵۳ درصد مشارکت داشته اند. همچنین خانم ها حدود ۲۵ درصد ثبت نام کرده اند که در مجموع مشارکت خوبی بوده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد: مدارک تا ۲۰ تیر توسط هیئت اجرایی مناطق شهرداری بررسی شده و پس از آن وارد مرحله بررسی نهایی توسط هیئت نظارت می شویم.

میلانی عنوان کرد: در این دوره از انتخابات شورایاری‌ها اصل را بر صحت اعلام مدارک گذاشتیم و امیدواریم در نهایت میزان رد صلاحیت ها پایین باشد. البته کنترل های لازم انجام می شود و اگر عدم صحت شرایط سکونت و یا اشتغال محلی احراز شود شود، به طور حتم برخورد می شود.


print
rating
  نظرات