شناسایی و احصاء مشکلات محلات نیازمند همکاری و همراهی عموم شهروندان
تعداد مشاهده:33
ایجاد شده توسط : mehravar-m در 30/11/2019 11:42:20 ق.ظ

شهردار منطقه چهار تهران با بیان اینکه شورایاران به عنوان نمایندگان و منتخبان محلی کانال ارتباطی مردم و مدیران شهری هستند گفت: جلب مشارکت و آماده سازی شهروندان در اجرای طرح های نگهداشت شهری نیازمند همکاری و همراهی عموم شهروندان به ویژه شورایاران است.به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، محمد محمددوست با اشاره به نقش شورایاران به عنوان نمایندگان و منتخبان مردمی در رفع مشکلات محله ها بیان کرد: مدیریت شهری همواره شورایاران را در کنار خود دیده و همواره به دنبال این بوده است که خدمات، با کیفیت مطلوب و با حداقل هزینه در سطح محلات اجرا شود تا به نحوی رضایت عموم شهروندان جلب شود.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری همواره شورایاران را در کنار خود می بیند، افزود: مدیریت شهری در طراحی ها، برنامه ریزی ها و حتی اجرا و نظارت ها به دنبال پر رنگ کردن نقش شورایاری ها به عنوان بازوی محلات و همواره در کنار مدیریت شهری هستند.

محمددوست افزود: اگر هماهنگی لازم بین شهرداری و شورایاری افزایش یابد، مشکلات محلات به سرعت در و با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام می شود و رضایتمندی افزایش می یابد.

شهردار منطقه چهار با تاکید بر اینکه باید دنبال این باشیم تا همدلی و صمیمیت را تقویت کنیم، ادامه داد: یکی از مشکلاتی که شهرداری ها هم اکنون با آن موجه هستند مشکلات نقدینگی است و لازم است تا شورایاران بدانند که اجرای هرگونه پروژه شهری نیازمند تامین اعتبارات مورد نیاز و همراهی عموم شهروندان در اجرای آن ها است.

محمددوست گفت: مدیریت شهری به این امر واقف است که شورایاران نیز در محله خود باید پاسخگوی شهروندان محله باشند باید از تمام امکانات خود برای حل مشکلات شهروندان در سطح محله ها استفاده کنند.

وی افزود: باید بیشتر به همراهی و همدلی ها متمرکز شویم و باید بدانیم که هدف تامین تمام ساز و کارها و صرف انرژی ها این است که بتوانیم کیفیت را در محله ها ارتقاء دهیم.

print
rating
  نظرات