طراحی فعالیت های شبانه در سطح شهر تهران در تابستان 97

: zolfaghari در 09/06/2018 12:23:25 ب.ظ
ایجاد شده توسط

دومین نشست شورای راهبردی فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با موضوع طراحی فعالیتهای شبانه در راستای افزایش سطح نشاط در جامعه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران دومین نشست شورای راهبردی فرهنگی شهرداری تهران با حضور شجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، رفیع مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران، حقانی مشاور عالی حوزه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و جمعی از صاحب نظران حوزه فرهنگ با موضوع طراحی و اجرای فعالیت های شبانه در سطح شهر تهران  برگزار شد.

در این نشست رفیع با اشاره به اهمیت فعالیت های شبانه شهرداری در فصل تابستان اظهار داشت : فعالیت شبانه در مراکز فرهنگی تهران باعث افزایش سطح شادی مردم در جامعه می شود که این امر مورد تاکید مهندس افشانی شهردار تهران قرار گرفته است.

وی در ادامه بیان کرد : اداره کل فرهنگی شهرداری تهران در حال تدوین و اجرایی کردن طرح شبانه در 22 منطقه و 354 محله شهر تهران است که با اجرای شدن این طرح شاهد افزایش میزان شادی و نشاط  شهروندان در جامعه خواهیم بود.

مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران گفت : به تازگی شاهد اجرای طرح شبانه در بعضی از مجتمع ها و پاساژهای تازه تاسیس شده هستیم که در بعضی از این مجتمع ها فعالیت هنری یا ورزشی در حال اجرا است و ما امیدواریم بتوانیم با اجرای این برنامه سهمی در نشاط و شادی شهروندان داشته باشیم.

در این نشست بحث های از قبیل انواع خدمات حمل و نقل شبانه، خدمات درمانی، فروشگاهی، تفریحی و گردشگری، امنیتی و انتظامی و... پیرامون اجرای طرح شبانه با هدف افزایش سطح نشاط در جامعه مورد نقد و گفت وگو قرارگرفت. 

print
rating
  نظرات