معاون جديد حوزه اجتماعي و فرهنگي منطقه 22 معرفي شد

: pr1 در 10/02/2015 09:48:12 ق.ظ
ایجاد شده توسط

با برگزاري جلسه تكريم و معارفه در سالن كنفرانس دفتر شهردار منطقه 22، معاون جديد اجتماعي و فرهنگي اين منطقه با حضور قائم مقام معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، شهردار و جمعی از مدیران منطقه معرفي شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، در این نشست علی محمد نائینی مشاورشهردار و قائم مقام معاونت اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تبريك دهه مبارك فجر و يادآوري رهبري هوشمندانه رهبر و بنيانگذار كبير انقلاب امام خميني (ره) و لزوم پاسداشت ياد و خاطره شهدا گفت: اميدواريم خداوند توفيق دهد، با انگيزه انقلابي، باور و اعتقاد، در پاسداشت اهداف و آرمانهاي انقلاب كوشا باشيم. انقلاب اسلامي در دوره حساسي به پيروزي رسيد، دوره اي كه بحث پايان تاريخ، پايان تئوريها و پايان دين مطرح بود اما ما با رهبري حضرت امام (ره) و با بهره گيري از نيروي ايمان به پيروزي رسيديم.
وي افزود: عليرغم همه پيشرفتها، هنوز از تمامي ظرفيتهايمان بهره نبرده ايم و يكي از اين عرصه ها، عرصه فرهنگي است. متاسفانه براي دروني كردن الگوهاي موفق در چارچوب آرمانهايمان موفق نبوده ايم. امروز دغدغه هاي فرهنگي داريم و تهاجم نيز عمدتا در عرصه فرهنگي بوده است. پيام انقلاب اسلامي در فضاي كاري قدرت ايجاد كرده ، ما در فضاي كاري ساختار خوبي براي فعاليت داريم.
مشاور شهردار و قائم‌مقام معاونت فرهنگي اجتماعي شهرداري تهران در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به رويكرد سال 93 شهرداري تهران مبني بر سبك زندگي، هويت ديني و تغيير فرهنگ و نگرش و توجه ويژه شهردار تهران به امور فرهنگي خاطرنشان كرد: در منطقه 22 در بحث هويت، مشكلات بيشتري وجود دارد. كار فرهنگي اقتضايي است و لازم است ارتباط مخاطب را بصورت چهره به چهره داشته باشيم. آموزشهاي فرهنگي تاثير مستقيم در سبك زندگي خواهد داشت. بايد براي ماموريتهاي فرهنگي، آدمهاي فرهنگي تربيت كنيم و همين آدمهاي فرهنگي اند كه سرمايه هاي فرهنگي ما هستند.
ناييني در ادامه اين جلسه، هوشيار معاون پيشين اجتماعي و فرهنگي منطقه را شخصيتي فرهنگي با سابقه بالاي فعاليت فرهنگي برشمرد و در معرفي خانم شایق معاون جديد حوزه اجتماعي و فرهنگي منطقه تصريح كرد: خانم شایق از مديران خوش سابقه، فعال، پرانگيزه، پركار و پرتلاش است كه مدت كمي در منطقه 18 فعاليت كرده، سابقه 2 دوره نمايندگي مجلس دارد و از جمله مديراني است كه براي فعاليت، وقت مي گذارند و ما براي وي آرزوي موفقيت داريم.
مولايي شهردار منطقه 22 نيز در بخشي از اين جلسه ضمن تقدير از حسين هوشيار معاون اجتماعي و فرهنگي پيشين منطقه بخاطر فعاليتهاي قابل توجه فرهنگي وي در منطقه گفت: ايشان مدتي بود كه قصد داشت از منطقه برود و ما به اين شرط قبول كرديم كه به عنوان مشاور شهردار در امور اجتماعي و فرهنگي در منطقه بماند و فعاليت كند. به خانم شائق نيز خير مقدم مي گويم و اميدوارم در بحثهاي فرهنگي و اجتماعي كه مورد نظر دكتر قاليباف است، با موفقيت فعاليت كنند. منطقه 22 ظرفيتها و پتانسيلهاي قابل توجهي دارد و از ميان همه ظرفيتها، در بحث گردشگري بايد كارويژه اي در اين محدوده از پايتخت صورت بگيرد.
حسين هوشيار معاون پيشين حوزه اجتماعي و فرهنگي منطقه نيز با ابراز خرسندي از اينكه 2 سال و 9 ماه فرصت فعاليت در اين حوزه داشته گفت: منطقه 22 جاي مهندسي فرهنگي دارد. دوران خدمتم در اين منطقه خيلي زود اما زيبا گذشت. در بحث ساماندهي پتانسيل كاركنان نيز فعاليت داشتم. طي اين مدت فعاليت توانستيم با همراهي و همكاري، همكارانمان در اين حوزه، رتبه منطقه را در فعاليتهاي اجتماعي و فرهنگي بالا ببريم.
شایق معاون جديد حوزه اجتماعي و فرهنگي منطقه 22 نيز با به فال نيك گرفتن همزماني شروع خدمتش در اين منطقه با دهه مبارك فجر خاطرنشان كرد: منطقه 22 ظرفيتهاي خوبي براي فعاليت دارد و مطمئنا مي شود در همه بحثها بويژه بحث گردشگري، كارهاي خوبي انجام داد. آمده ام كه فعاليت كنم و انتظار دارم اگر در حين فعاليت خطايي مرتكب شدم، همكارانم به من تذكر بدهند.
در پايان اين جلسه كه قائم مقام شهردار، معاونان، شهرداران نواحي و مديران ادارات منطقه و ... نيز در آن حضور داشتند، با اهداي حكم عشرت شایق معاون جديد حوزه امور اجتماعي و فرهنگي منطقه، از خدمات حسين هوشيار معاون اسبق اين حوزه تقدير بعمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات