جشن جشنواره های هشتگانه شمسه هفته پایانی بهمن برگزار می شود

: ravabetomumi در 08/01/2012 09:34:50 ق.ظ
ایجاد شده توسط

محمد ثابت ایمان دبیر مجموعه جشنواره های شمسه از برگزاری جشن جشنواره های شمسه در هفته پایانی بهمن سال جاری خبر داد و گفت: تمامی دبیرخانه های تخصصی موظف هستند تا 7 بهمن ماه اسامی و آثار برگزیدگان را به دبیرخانه مرکزی ارسال کنند.


به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، " محمد ثابت ایمان" دبیر  مجموعه جشنواره های  شمسه ضمن بیان این مطلب افزود: داوری جشنواره های هشتگانه شمسه در هریک از رشته های تخصصی و بخش های زیر مجموعه آنها در سه سطح محلی، منطقه ای و شهری برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در سطح محله ای در اعتماد سازی و پذیرش حداکثری به تمامی شرکت کنندگان به پاس حضورشان در این جشنواره لوح تقدیر و گواهینامه تایید حضور با امضای مدیریت محله و دبیرخانه های تخصصی در رشته اعطا خواهد شد. تقدیر از شرکت کنندگان در جشنواره شمسه طی برگزاری مراسمی در محله انجام می شود.

ثابت ایمان ادامه داد: هر 8 دبیرخانه تخصصی جشنواره شمسه در سطح منطقه ای موظف به داوری آثار، انتخاب و معرفی ده نفر در هر یک از منطقه 22 گانه و مجموع 220 نفر در شهر تهران است. از این افراد طی برگزاری مراسم جداگانه ای در هر منطقه با اهدای لوح سپاس، نشان حضور در جشنواره و جایزه تقدیر خواهد شد.

دبیر مجموعه جشنواره های  شمسه گفت: دبیرخانه های تخصصی با معرفی سه نفر برتر در هریک از رشته های تخصصی و بخش های زیرمجموعه های آنها به دبیرخانه مرکزی در واقع نفرات برگزیده جشنواره ها را انتخاب می کنند. این برگزیدگان با اهدای لوح تقدیر، تندیس و جایزه در جشن جشنواره ها که در هفته پایانی بهمن ماه برگزار می شود، مورد تقدیر قرار  خواهند گرفت.

ثابت ایمان ادامه داد: با توجه به حضور حداکثری و خارج از انتظار شهروندان در جشنواره شمسه قرآن، داوری آثار شرکت کنندگان دراین بخش به صورت متمرکز و غیر متمرکز انجام خواهد شد.

کد خبر نگار: 641125

 

print
rating
  نظرات